6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Spotkania, Zloty, itd

Moderator: Renifer

Awatar użytkownika
Sokol
VIP
VIP
Posty: 5090
Rejestracja: 03 maja 2007 14:22
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Kontakt:

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: Sokol » 28 paź 2017 00:44

Zalew zalewem koniec sierpnia poczatek wrzesnia juz taki cieplu nie jest :) najwazniejsze Domki...
CHyba ze Kamionka... http://www.osrodekkamionka.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false; (jesli pewna Pani sie zmienila) :D

albo to

http://www.campoaza.pl/cms25/index.php?lang=pl" onclick="window.open(this.href);return false;

wyglada fajnie ale jest to 50 km od Jasła i 120 km od Rzeszowa

Obrazek

Awatar użytkownika
kasztan
MECHANIC
MECHANIC
Posty: 372
Rejestracja: 01 lut 2014 22:18
Lokalizacja: Strzyżów / Radymno

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: kasztan » 28 paź 2017 09:39

No dokładnie, najważniejsze domki. Tam pod Leżajskiem ze względu na wodę jest troszkę niebezpieczniej, bo bardzo dużo ludzi przyjeżdża z dziećmi. Ze względu na to i na porę roku domki to podstawa.
Co do Kamionki to trudno mi się wypowiadać bo nigdy tam nie byłem. Musisz mi Sokół opowiedzieć o tej Pani i o co tam chodzi.
Co do tego drugiego miejsca to też fajnie to wygląda.
Trzeba się też zorientować na tematy takie, gdzie i jak zrobić przejazd, paradę, w jakiej odległości znajdują się jakieś zwykłe sklepy spożywcze oraz coś gdzie można coś zjeść, pizzeria, restauracja, bar.
Ktoś coś jeszcze?
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
moczo
DRIVER
DRIVER
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2016 07:01
Lokalizacja: Łańcut

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: moczo » 28 paź 2017 15:39

Hmm. Kamionka ma fajną lokalizację dojazdową... (niebyłem ale patrząc na google maps blisko autostrady itp...)

Kilka lat temu w wysowej odpoczywałem. dokładnie http://zaciszewysowa.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; Jest to miejscówka znajomego znajomego :)
Na pewno coś też mógłbym dogadać. Ale trzeba by wcześniej sprawdzić co i jak się pozmieniało.

Ale. To miałby być Nasz Podkarpacki zlot. Może Bieszczady zwiedzanie zapory...

Luźna dyskusja :)

Awatar użytkownika
Sokol
VIP
VIP
Posty: 5090
Rejestracja: 03 maja 2007 14:22
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Kontakt:

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: Sokol » 28 paź 2017 20:40

Dobcze moczo mowisz :) Nasz Podkarpacki wiec troche gorek by sie przydalo :) TKMG zrobilo u nas zlot... aczkolwiek miejscowka jest tylko pod namioty. Z tego co wiem w przyszlym roku tez bede robic w Gogołowie. Zacisze Wysowa tez fajne miejsce :) mi sie UScie GOrlickie spodobalo strasznie :) ( w 2001 roku byl tam zlot Sztywny ma zdjecia )

Poki co mamy tak:

Kasztan
Moczo
JA (Sokół)
Scoot

mamy ochote zrobic zlot :D

czekamy na reszte :)

Awatar użytkownika
wojciech
EXPERT
EXPERT
Posty: 2717
Rejestracja: 22 maja 2010 20:37
Lokalizacja: RNI

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: wojciech » 29 paź 2017 16:23

kasztan pisze:Opowiedz coś więcej na temat tego miejsca. Wyraz też swoją opinię na temat zlotu czy spotkania itd itp :)
Miejsce jak miejsce, na pipidówce można by podciągnąć to pod to co w Brzozie Królewskiej z parada pod klasztor w Leżajsku. Rzeszowiaki i tak będą chciały bardziej na południe niż na północ. Kiedyś typowałem nad ośrodkiem wypoczynkowym nad Tanwią w Ulanowie byłem osobiscie pytałem itp. Co do zlotu to zawsze fajnie sie spotkać, ale strzeliłbym w coś na zasadzie spotkania niż zlotu.
moczo pisze:Może Bieszczady zwiedzanie zapory...
Dla mnie Bieszczady to góry a nie zapora w Solinie :corol: Jestem za ale w bardziej górzyste tereny z nastawieniem na chodzenie po pasmach górskich szczytów a nie chlanie pod wiata :mrgreen:
F**K NEW CARS - DRIVE OLD SCHOOL (o\ | /o)

Awatar użytkownika
moczo
DRIVER
DRIVER
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2016 07:01
Lokalizacja: Łańcut

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: moczo » 29 paź 2017 17:11

Nad Ulanowem też myślałem. Byłem tam kilkanaście lat temu. Nie wiem jak się zmieniło...

Niestety ale takie ośrodki "umierają"

A do tego miejsca mam z 1km :) http://www.lesna-zagroda.pl" onclick="window.open(this.href);return false; NIEAKTUALNE podobno wody już nie ma w stawach :) Umarło śmiercią naturalną...

Miejsce na spotkanie wydaje się fajne. Parada pod zamek w Łańcucie....

Jak pogoda będzie jutro znośna to podjadę obczaić miejsce.

Ale podobno brzóza królewska odżyła :)


A i pytanie o logo kaferklub. Będę sobie koszulkę robił i trzeba mi logo w dobrej rozdzielczości. A mogę tak sam sobie :) ?

Awatar użytkownika
kasztan
MECHANIC
MECHANIC
Posty: 372
Rejestracja: 01 lut 2014 22:18
Lokalizacja: Strzyżów / Radymno

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: kasztan » 30 paź 2017 21:14

Sam nie byłem w Bieszczadach od wielu lat, są one w pewnym sensie symbolem Podkarpacia. Pytanie tylko czy jeśli będzie to zlot taki jakby to powiedzieć spory, ogólnopolski, to czy odległość nie odstraszy niektórych, nawet z Podkarpacia czy Małopolski. Tego się nie wie. Ale pomysł zacny :)
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Sokol
VIP
VIP
Posty: 5090
Rejestracja: 03 maja 2007 14:22
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Kontakt:

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: Sokol » 31 paź 2017 10:39

CO do logo to mozna zrobic wiecej koszulek... moje juz sie popsuly :D

Awatar użytkownika
kasztan
MECHANIC
MECHANIC
Posty: 372
Rejestracja: 01 lut 2014 22:18
Lokalizacja: Strzyżów / Radymno

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: kasztan » 31 paź 2017 14:22

Sokol pisze:CO do logo to mozna zrobic wiecej koszulek... moje juz sie popsuly :D
To są tematy na poziomie ceny wjazdu plus nocleg. Tak mi się wydaje. Ja mam gościa u siebie co mi kubki robił po 6 zł to koszulki z logo też na bank zrobi bardzo tanio, a jeszcze jak ktoś potrzebuje kosztów to fakturę wystawi :)
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
tebel
MASTER
MASTER
Posty: 518
Rejestracja: 05 lut 2011 19:36
Lokalizacja: Jarosław

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: tebel » 31 paź 2017 20:27

osobiście jestem za zlotem , niż spotkaniem , więcej się dzieje itd , oczywiscie wjazdówka itd . Miejsce dla mnie obojetne , najwazniejsze ekipa :)
Jest:
VW Transporter T2a 1969r
VW Transporter T2b 1976r
VW Transporter T3 1979r

Był:
VW Transporter T2b 1978r "salonka"
VW Transporter T2b 1976r
VW 1600i mexyk 1995r
VW 1200 mexyk 1983r

strona
http://www.volkstom.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

721 228 345

Awatar użytkownika
kasztan
MECHANIC
MECHANIC
Posty: 372
Rejestracja: 01 lut 2014 22:18
Lokalizacja: Strzyżów / Radymno

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: kasztan » 01 lis 2017 11:12

Czyli więcej osób woli zlot. Tebelowi wszystko jedno bo się w kancie prześpi to się nie dziwię że nie przywiązuje wagi do miejscówki ;) My jednak musimy podjąć jakąś decyzję i gdzieś się wybrać coś pooglądać żeby spełniło to nasze oczekiwania wymagania. Cały czas czekamy na Wieśka ;)
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
moczo
DRIVER
DRIVER
Posty: 121
Rejestracja: 03 maja 2016 07:01
Lokalizacja: Łańcut

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: moczo » 01 lis 2017 11:44

Na tych 2 miejscach co pisałem byłem zobaczyć. W leśnej zagrodzie brak wody w stawach i zero życia...
Brzóze królewską chyba odmulają. Brak wody :)

więc
1. Campoaza
2. Kamionka
3. Ożanna
4. Radawa. Ci co byli to widzieli co i jak. A dla reszty:
np.:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... aW8Ma_giV0

Jest scena są domki, hotel, sporo miejsca :)

Nie wiem jak z organizacją takiej imprezy ale gdybyśmy chcieli w przyszłym roku to chyba już trzeba zaczynać działać :)

Awatar użytkownika
kasztan
MECHANIC
MECHANIC
Posty: 372
Rejestracja: 01 lut 2014 22:18
Lokalizacja: Strzyżów / Radymno

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: kasztan » 02 lis 2017 21:12

moczo pisze:Na tych 2 miejscach co pisałem byłem zobaczyć. W leśnej zagrodzie brak wody w stawach i zero życia...
Brzóze królewską chyba odmulają. Brak wody :)


1. Campoaza
2. Kamionka
3. Ożanna
4. Radawa.

Nie wiem jak z organizacją takiej imprezy ale gdybyśmy chcieli w przyszłym roku to chyba już trzeba zaczynać działać :)
Proponuję dopisywać swoje typy tutaj, edytować ten post i dopisywać. Co do czasu to dlatego właśnie teraz zacząłem temat, bo dwa miesiące przed to można zarezerwować stolik w podrzędnej knajpie :)
Co do dwóch miejsc w których byłeś - woda (nie bieżącą w kranie itd.) nie jest wyznacznikiem. Najważniejsze są domki, możliwość rozbicia namiotów, większe miasto w niedalekiej odległości aby zrobić paradę oraz udać się na większe zakupy, oraz niedaleko miejsca zlotu ważne aby był jakiś sklep oraz miejsce gdzie można zjeść coś na ciepło, dlatego wg mnie wg tych kryteriów powinniśmy zdecydować gdzie zrobić ten zlot. Do tego dochodzą w miarę możliwości tematy związane z kąpielą oraz kibelkami, ale to chyba oczywiste. Te dwa miejsca w których byłeś jeśli w miarę spełniają te kryteria nie koniecznie są od razu do ostrzału. Bardzo proszę aby każdy swoją propozycję w miarę możliwości sprawdził wg tych rzeczy które opisałem, chyba że ktoś uważa inaczej, bo nie chciałbym wyjść na jakiegoś dyktatora, ale te rzeczy wydają mi się najważniejsze.
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Scooty
Moderator
Moderator
Posty: 8668
Rejestracja: 06 maja 2007 23:47
Lokalizacja: Krzemienica / Lancut

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: Scooty » 03 lis 2017 19:52

nie przesadzaj ze 2 miesiace to malo :P
Pierwszy zlot zrobilismy decyzja miesiac przed :D
I byl na wypasie naprawde.

i zlot
https://www.youtube.com/watch?v=XFD9PP2lmio" onclick="window.open(this.href);return false;

iii zlot
https://www.youtube.com/watch?v=AVmf0WT1UFo" onclick="window.open(this.href);return false;

8-emka
https://www.youtube.com/watch?v=dNYTmXiRga0" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Sokol
VIP
VIP
Posty: 5090
Rejestracja: 03 maja 2007 14:22
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Kontakt:

Re: 6,9 Spęędu Wypasionych Garbusów 2-3-4.09.2016

Post autor: Sokol » 03 lis 2017 20:53

Gadalem z Tomkiem, wedlug nas pasowaloby znalesc miejsce w stylu Kaczarnica.

ODPOWIEDZ